درباره ما

چکیده ای درباره ی جهان کلود

امروز ما 3سال داریم و یک هزار مشتری روی قول ما حساب کرده‌اند. 3 سال پیش اوضاع اینگونه نبود. پنج رفیق جان بودیم، یک زیرزمین کوچک، مقدار زیادی شوق کارآفرینی و یک سررسید کاغذی که اسم مشتریان و تاریخ سررسید سرویسهایشان در آنجا یادداشت شده بود. شوق این را داشتیم که روی دیوار پیشرفت مملکت، امضایی به یادگار بگذاریم.

اطلاعات تماس با ما

تلفن تماس: 09146241195
آدرس: استان آذربايجان غربي ، شهرستان بوكان ، بخش مركزي ، شهر بوكان، محله كمربندي ، خلفاي راشدين ، كوچه (شماره 10) ،

شماره تماس : 04446234697

سوالات متداول

جهان کلود در راستای ماموریت و چشم انداز خود با تکیه بر دانش متخصصین بومی، سرلوحه تفکر و تعهد خود را مشتری محوری قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و تجربه بیش از دو دهه فعالیت و با ایجاد محیطی شفاف و مشارکت‌پذیر در درون سازمان در راستای رضایت مشتریان و توسعه بازارهای ملی گام بردارد.

با چشم دیدیم، کسب و کارهایی که میزبانشان بودیم، جوانه زدند، پا گرفتند و قد کشیدند. امروز ما 3 سال داریم و یک هزار مشتری روی قول ما حساب کرده‌اند

نهادها، مراجع و رویدادهای زیادی در ایران و جهان هستند که در حوزه‌های مختلف،‌ به بررسی و رتبه‌بندی برندها می‌پردازند. مشتریان با اعتماد به تشخیص این مراجع، می‌توانند کسب‌وکارهای موفق را سریع‌تر انتخاب کنند و ریسک کاری خود را کاهش دهند. جهان کلوذ توانسته است در 3 سال گذشته، تایید و تقدیر بسیاری از این نهادها را کسب کند و نامش را در میان بهترین‌ها ماندگار سازد.

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای جهان کلود توسط لارا تیم

هاست لینوکس

هاست پربازدید

هاست ارزان

ثبت دامنه

دامنه ارزان

خرید سرویس اختصاصی